ONLİNE DİYET

Paylaş:

ONLİNE DİYET DANIŞMANLIĞI

Diyetisyene gidecek vaktin mi yok?

Sehirdışında veya yurtdışında mi yaşıyorsun?

İstanbulda yaşıyorsun ama yollar gözünde mi büyüyor?

Diyetisyene ayırdığın bütçen kısıtlı mı?

Hedef kilona ulaşmak için; bütün bu engelleri kaldırıyoruz!

Kişiye özel online renkli diyet danışmanlık hizmetimiz ile karşındayız.

 

Bizimle birlikte kendi başarı hikayeni yazmaya ne dersin?

 

Online Diyet Danışmanlık  Kapsamı:

 1. Online diyet danışmanlığı için yaptığın ödemenin dekontu elimize ulaştıktan sonra sana beslenme durumunu ayrıntılı şekilde öğrenmemizi sağlayacak ‘Renkli Diyet Beslenme Bilgilendirme Formu’ nu gönderiyoruz.
 2. Eksiksiz doldurdun bu formu bize göndermenin hemen ardından 24-48 saat içerisinde seni telefonla arıyoruz. Böylece ayrıntılı ilk görüşmemizi telefonla gerçekleştirmiş oluyoruz.
 3. Telefon görüşmemizin hemen sonrasında 12 saat içinde sanae özel planladığımız online renkli diyet programını hazırlayıp; mail olarak ve whatsapp üzerinden sana ulaştırıyoruz.
 4. İsteğine bağlı olarak; sana her gün motivasyon mesajları atıyoruz. Mesai saatleri içerisinde whatsapp üzerinden diyetinle ilgili görüşüyoruz.
 5. Sormak istediğin tüm soruları watsapp üzerinden yanıtlıyoruz.
 6. Her hafta online renkli diyet programına ek olarak hedef kilona ulaşmana yardım edecek pratik bilgilerden oluşan bülten gönderiyoruz. Bu bültenler diyet programına daha kolay uyum sağlamana ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmana yardımcı olacak.
 7. 15 günde bir vereceğimiz pratik ve renkli tarifler ile menülerini daha eğlenceli hale getiriyoruz. Böylece kilo verirken sağlıklı kaçamaklar da yapmış oluyorsun.
 8. Sana ilk diyet programını gönderdiğimiz tarihi başlangıç kabul ederek; her haftanın aynı günü, sabah aynı saatte, benzer kıyafetlerle, aynı tokluk düzeyinde ve sabit duran bir tartıda kilona bakıp bize iletmeni rica ediyoruz. Tartıdaki kilonun fotoğrafını bize göndermeni tercih ederiz.
 9. Tartı bilgini aldığımız günün ertesi günü sana özel planladığımız 1 haftalık yeni online renkli diyet programını mail ve watsapp yoluyla sana ulaştırıyoruz.
 10. Her yeni diyet programını planlarken; tüketmek istediğin ve istemediğin besinleri ve varsa farklı dönemsel durumunu (hastalık durumu, doğumgünü partisine katılma, düğün/toplantı/kutlama programı veya iş seyahati, dönemsel ödem şikayeti vb.) göz önünde bulunduruyoruz.
 11. Her hafta hedef bir kilo belirliyoruz; amacımız bu hedefe ulaşmak oluyor. Hedefe giden yolda sana destek oluyoruz.
 12. Online Diyet programın bittikten bir hafta sonra program sonucunu değerlendirmek için ayrıntılı bir telefon görüşmesi daha yapıyoruz. Programın sonucunu değerlendiriyor; gerek duyarsak yeni program için planlama yapıyoruz.

Bu programda amacımız seni hedef kilona ulaştırırken , beslenmeni renklendirip daha sağlıklı olmanı sağlamak!

Sana gönderdiğimiz haftalık bültenlerle sağlıklı beslenmenin alışkanlık haline gelmesini sağlıyor ve ideal kilonun kalıcı olmasını sağlıyoruz.

 

ONLİNE RENKLİ DİYET PAKET PROGRAMLARIMIZ:

 

1-BEYAZ PAKET (1 haftalık online diyet programı): 

Beyaz Paket Kapsamı:

1 adet ayrıntılı telefon görüşmesi, her gün mesai saatlerinde whatsapp haberleşmesi, 1 adet sana özel hazırlanmış online renkli diyet listesi, 1 adet kolayca hazırlayabileceğin renkli tarif.

200 TL

 

2- SARI PAKET (1 aylık online renkli diyet programı): 

Sarı Paket Kapsamı:

2 adet ayrıntılı telefon görüşmesi, her gün mesai saatlerinde whatsapp haberleşmesi, 4 farklı sana özel hazırlanmış online renkli diyet listesi, 2 adet kolayca hazırlayabileceğin renkli tarif, 4 farklı konuda motivasyon arttırıcı bülten.

400 TL

3-MOR PAKET (2 aylık online renkli diyet programı):

Mor Paket Kapsamı: 

4 adet ayrıntılı telefon görüşmesi, her gün mesai saatlerinde whatsapp haberleşmesi, 8 farklı sana özel hazırlanmış online renkli diyet listesi, 4 adet kolayca hazırlayabileceğin renkli tarif, 8 farklı konuda motivasyon arttırıcı bülten.

700 TL

4-TURUNCU PAKET   (3 aylık online diyet programı) : 

Turuncu Paket Kapsamı:

6 adet ayrıntılı telefon görüşmesi, her gün mesai saatlerinde WhatsApp haberleşmesi, 12 farklı sana özel hazırlanmış online renkli diyet listesi, 6 adet sağlıklı ve kolayca hazırlayabileceğin renkli fit tarif, 12 farklı konuda motivasyon arttırıcı bülten ve koruma diyeti kitapçığı paket kapsamındadır.

1000 TL

 

5-MAVİ PAKET (6 aylık online diyet programı) : 

Mavi Paket Kapsamı:

12 adet ayrıntılı telefon görüşmesi, her gün mesai saatlerinde WhatsApp haberleşmesi, 24  farklı sana özel hazırlanmış online renkli diyet listesi, 6 adet sağlıklı ve kolayca hazırlayabileceğin fit tarif, 24 farklı konuda motivasyon arttırıcı bülten, koruma diyeti kitapçığı , sağlıklı ve pratik tariflerle dolu  ‘Renklerle Diyet’  kitabı paket kapsamındadır.

1800 TL

 

6- YEŞİL PAKET (5 günlük detoks programı)

Fazla kilolarınızdan kurtulurken duraklama dönemine girdiyseniz, düğün- mezuniyet gibi özel günleriniz yaklaşmışsa,  tatil öncesinde hazırlık ya da tatil sonrasında telafi arıyorsanız, vücudunuzda sürekli bir şişkinlik-ödem şikayetiniz varsa tam size göre bir seçenek sunuyoruz ! Üstelik programımız sadece sıvılardan oluşmuyor, sizi aç bırakmadan hafifletiyoruz !

Yeşil Paket Kapsamı:

5 günlük hazırladığımız kişiye özel detoks  listesi,  her güne 1 tarif olacak şekilde 5 farklı pratik arındıran-canlandıran içecek tarifi, 5 gün içinde size gerekli olan tüm besinlerden oluşan bir alışveriş listesi, 5.gün programın sonucunun değerlendirmesi  şeklindedir. (Bu program; hamileler, emziren anneler, 18 yaş altı ve 60 yaş üstü bireyler, kronik böbrek hastalığı bulunanlar, organ yetmezliği olanlar için uygun değildir.)

90 TL

 

Detaylı Bilgi ve İletişim : 0546 583 53 09 

 

Not 1: Online Renkli Diyet Programın Renkli Diyet Ekibi; Uzman Diyetisyen İpek AĞACA ÖZGER ve Diyetisyen Büşra ÜNLEN tarafından kişiye özel olarak planlanmaktadır.

Not 2: Online Renkli Diyet Programı içerisindeyken herhangi bir nedenle programa devam edememe söz konusu olduğunda para iadesi yapılmamaktadır.

Not 3: Programına çeşitli sebeplerden dolayı ara vermek  isteyen danışanlarımız için dondurma imkanı sunuyoruz. Online diyet programınızdan kalan seanslarınızı aldığınız tarih itibariyle 5 ay süre içerisinde kullanabilirsin.

Paylaş:
Benzer Yazılar