Dyt. Büşra ÜNLEN

Paylaş:

2012 yılında tam burslu olarak yerleştiğim İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde  çift anadal programı yapmaya hak kazandım.  2016 yılında ‘Hemşire’,  2017 yılında da Diyetisyen ünvanıyla  her iki bölümden de yüksek onur  öğrencisi  olarak mezun oldum.

Üniversite 1.sınıftan itibaren birçok eğitim ve araştırma hastaneleri  ve özel kliniklerde, çeşitli alanlarda gönüllü ve zorunlu stajlarımı tamamladım.  ‘Renkli diyet de en keyif alarak staj yaptığım, bireysel ve kurumsal deneyimler kazandığım klinikler arasındadır.

Kişisel bloğumda  3 yıl boyunca hem sağlıklı beslenme hem de gebelik – hemşirelik bakımı üzerine çeşitli yazılar yazdım. Hemşirelik mezuniyetimin hemen ardından  Kolan Hastaneler Grubunda ;   ‘Kadın Doğum’ ve ‘Yenidoğan’ hemşiresi olarak 6 ay kadar çalıştım.

Lisans eğitimlerim boyunca, çok sevdiğim her iki bölümüm ile ilgili olarak çeşitli etkinliklere, toplantılara ve bilimsel çalışmalara katılma fırsatı yakaladım.  Çalışma hayatım boyunca da vakit bulduğum sürece yenilikleri takip etmek amacıyla etkinliklere katılmaya devam edeceğim.

2017 yılı Temmuz ayında ‘Renkli Diyet’ ekibine katıldım. ‘Online Diyet’ projesi başta olmak üzere; ‘Renkli Diyet’ in pek çok çeşitli projesinde çalışmalarıma başladım.

 

Diyetisyen Büşra Ünlen

Paylaş:
Benzer Yazılar