Dyt. Beste Pulat

Paylaş:

Diyetisyen Beste Pulat

Diyetisyen Beste Pulat, öğreniminin üç yılını İstanbul Medipol Üniversitesi’nde, son bir yılını Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik” bölümünde tamamlamış, 2017 yılında mezun olmuştur.

Medipol’deki lisans eğitimi sırasında Anadolu Üniversitesi “Marka İletişimi” alanında ön lisans eğitimini de başarıyla bitirmiştir.

Üniversite eğitimi sırasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Disney World Uluslarası Üniversite Programı’na katılarak ingilizcesini geliştirmiştir.

Ankara’da Fitto Pure Life kliniğinde, İstanbul’da Diyet Aktif kliniğinde gönüllü stajlarını yapmıştır. Zorunlu stajlarını Nisa Hastanesi, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, ISS toplu mutfak servisi, Rays’up Nutrition and Studio gibi Türkiye’de önemli yerlere sahip kurumlarda tamamlamıştır.

“Farelerde Tat Algısının Kuşaklar Arası Geçişi” konulu bitirme tezini beslenme ve epigenetik alanında yapmıştır.

Bfit spor salonlarında diyetisyen olarak görev almıştır.

Mesleğini severek seçen ve yapan Diyetisyen Beste Pulat, mesleğiyle ilgili kongre, seminer ve fuarlara katılarak yenilikleri takip etmektedir. Güncel bilimsel çalışmaları ve yayınları düzenli olarak araştırmaktadır.

2017 yılında Renkli Diyet ailesine katılmıştır. “Renkli Diyet” bünyesinde “Online diyet danışmalığı” ve “Kurumsal beslenme danışmanlığı” alanlarında çalışmaktadır.

Paylaş:
Benzer Yazılar
src="js/revolution-slider/js/extensions/revolution.extension.layeranimation.min.js">-->